ul. Długa 4/7, 61-848 Poznań +48 692 238 150

Rekomendacje

    You Here!
  • Home
  • Rekomendacje

ZAŚWIADCZENIE

Satysfakcja klientów to dla mnie największa nagro

Kredyt załatwiony bez żadnych przeszkód i sprawnie. Bardzo profesjonalne podejście co ceni się zwłaszcza w tych ciężkich czasach, brak jakichkolwiek problemów z kontaktem i pytaniami. Bardzo polecam i polecać będę dalej :

Rafał Dzierżawczyk Klient

Pełen profesjonalizm. Drugi raz i drugi raz jestem bardziej niż zadowolony. Wszystko wyjaśnione krok po kroku, wszelkie wątpliwości rozwiane, nawet przy dość nietypowej sprawie wiedział co zrobić, albo do kogo się z tym zwrócić. Polecam serdecznie i jeśli będę chciał skorzystać z usług eksperta kredytowego na pewno wrócę 😉

Tomek Sz Klient

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Arturem. Bardzo sympatyczna i przede wszystkim kompetentna osoba potrafiąca rozwiać wszystkie moje wątpliwości, wytłumaczyć cały proces i dopasować najkorzystniejszą ofertę pasującą do specyfiki i wymagań klienta. Nie było żadnego problemu z kontaktem, zarówno telefonicznym jak i bezpośrednim, bez problemu można było zgrać terminy spotkań. Dokładnie takiej pomocy oczekiwałam, także z czystym sumieniem mogę polecić i zostawić 5 gwiazdek.

Ewelina Gabriela Janicka Klient

Do Pana Artura trafiliśmy po nieudanej współpracy z innym doradcą. Była to zdecydowanie dobra decyzja, bo okazał się on specjalistą w swojej dziedzinie, a przy tym przede wszystkim fajnym do współpracy człowiekiem. Cierpliwie i ze spokojem wprowadził nas w nieznany świat bankowości. Szybko odpowiadał na wiadomości, a gdy nie mógł odebrać telefonu, to oddzwaniał tego samego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Karolina Kucharska Klient

Naprawdę świetny doradca! Dzięki odpowiedniej strategii doboru banków do oceny kredytowej udało się otrzymać jeden z najlepszych kredytów na rynku na tamtem moment. Sprawy nie ułatwiała prowadzona działalność, która mocno obniżała scoring. Gorąca polecam i zachęcam do skorzystania z usług Pana Artura!

Bartosz Hauda Menedżer